Útulek pro hendikepované živočichy

Ptačí zahrada a útulek pro hendikepované živočichy

Diskuze

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9800":
Honza
Zdravím ranč u kelímků. Jsem fanda těchto spolků a vůbec lidí, kteří dělají něco jen tak nebo pro druhé, a ne jen pro peníze. Jestli jste tak dobří v péči o zvířata jako jste arboristí, tak jsou zvířata u Vás v těch nej rukou.
Děkuju za vaši pochvalu, samozřejmě je možno přijet se k nám podívat.
kajik
dobry den. Mate to moc hezky udelane. Chtel jsem se zeptat, zda li je moznost po domluve se prijet podivat.
rancukelimku
Dnes byly doplněny články z minulých měsíců a je vyvěšen aktuální článek z prosince.

Nyní budou doplněny fotky z letošního roku.
____________________________
Administrátor
Divák
A pořád nic. Je tady nuda.
Omlouvám se za nedostatky v aktualizaci stránek, ale bohužel poslední dobou nás hodně zlobí počasí a tak je pořád hodně práce, také sem byl nějaký čas bez počítače, ale už pracuju na doplnění stránek, nějaké články a hlavně nové fotky
Divák
Stránky nějak chátrají, žádné novinky, fotky. Prostě níc. Váš pravidelný navštěvovtel.
Dobrý den na váš dotas ohledně sovy, tak máte vlastně 2 možnosti ta schůdnější je, že si koupíte nějakou sovu od chovatele, která je registrovaná jako odchovaná v přímé peči člověka v takovém případě nepotřebujete mít vyjímku ze zákona k držení volně žijícího živočicha. Druhá možnost jak získat sovu je ta, že se domluvíte v některé ze záchraných stanic na konkrétním ptákovi a potom si na něj musíte na životním prostředí zažádat o vyjimku ze zákona k držení a pokud vám bude udělena sovu si můžete převzít.
SOVČA
Dobrý den,vaše činnost mě zaujala a myslím si,že je velice prospěšná.Vážím si těchto aktivit a chtěl jsem se zeptat na možnost,jak se zapojit do ochrany hendikepovaných živočichú.Máme doma spoustu zvířátek a napadlo mě,že si chceme osvojit místo ptačího exotického papoucha,něco co si zaslouží více pozornosti.OTÁZKA ZNÍ:,,Je možné a za jakých okolností si pořídit a starat se o SOVU.Proč sovu?:-)Je to nádherný dravec a má spoustu +++.Jsem v podobném příjmení,má charakter stvárnění moudra a pohody.Jsme spjatí s přírodou a myslím si,že myší pro hada máme dost,tak zbude i pro ,,ROZÁRKU'':-))
děkujeme za vaši pochvalu ta vždy potěší Půhoný

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Kontakt na administrátora: laila87(zavináč)seznam.cz