Útulek pro hendikepované živočichy

Ptačí zahrada a útulek pro hendikepované živočichy

Diskuze

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2158":
fretulatka
Zdravím.Páni,dostala jsem se sem čistě náhodou,zase jsem jednou šmejdila v inzerci na ifauně,a musím říct,že to u vás máte nádherné.Viděla jsem už víc záchranných stanic a ereálků sokolníků,a ti kolem voliér nikdy arboretum neměli. :) Studuju veterinu,totiž zatím jen střední,ale ráda bych tím směrem pokračovala.Dravci mě fascinují už odmala,ale nikdy nebyl dost blízko žádný ochotný sokolník,který by mě vzal pod svá křídla a eventuelně mě připravil na sokolnické zkoušky.Ale jednou,říkám si,si je udělám,a třeba budu při veterinární praxi provozovat něco podobného,jako vy.smiley Ale bojím se,že takhle nádherné to kolem voliér nebudu mít nikdy.Smekám.smiley
____________________________
Lidi jde rozdělit do dvou skupin: na ty,kteří mají fretku,a ty,kteří se doma nebetyčně nudí. :-)
Dobrý den, k chovu dravců je potřeba několik zvláštních povolení a udělení vyjímky ze zákona, ale v tuto chvíly mi žádného dravce k odběru nemáme
naja1
Dobrý den chtěla bych se zeptat,jestli je možný odběr některého dravce z Vašeho útulku. Děkuji.smiley
____________________________
naja1
omlouvám se všem za dlouhý výpadek v aktualizaci stránek, ale bohužel jsme kůly častým bouřkám přišly o počítač a s ním i o internet. Pro paní ohledně sojky pokud sojku ještě máte napište mi a já se vám budu snažit pomoci.
kaňka
Dobrý den. Měla bych malý dotaz... Už tři týdny se doma starám o opuštěné mládě sojky. V posledku začala mladá sojka, jinak plná života, dost ztrácet peří... Vím, že má v dospívání zesvětlat...Jde tedy o obyčejnou přeměnu opeření nebo jí chybí nějaké vitamíny...?!
budu se snažit vám pomoci a až to půjde tak se určitě ozvu
Děkuji za odpověď, budu ráda když se ozvete, nechci jí pustit, příjde mi to k ní nefér ...
Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. K vašemu dotazu zda bych nechtěl lišku vám chci napsat, že bohužel v současné době nemám vhodnou ubykaci pro takové zvíře, kdyby se to změnilo ozvu se vám. Přeji pěkný den.
Hezký den,neměl by jste zájem o loňskou lišku obecnou(fenu) ? Odchovala jsem ji jako mládě, ale nemám pro její chov podmínky ... namám na ní papíry ani povolení k chovu ... Díky za odpověď.
Wlistinka@seznam.cz
Zdarec- mazec, dobrý webovky smileysmileysmileysmiley

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Kontakt na administrátora: laila87(zavináč)seznam.cz